2014. október 28., kedd

Egy átlagos nap

Ma nem történt semmi érdekes, az egész napot alvással töltötte, amikor meg épp fent volt a Kint játékot játszotta. Az ajtó egyik oldalán sem volt jó neki. Sőt, többször is elfutott a másik irányba egy prümmögő hang kíséretében, amikor kinyitottam neki az ajtót, hogy jöjjön be. Ez nem az első eset, rendszeresen nyávog az ajtó másik oldalán, majd mikor valaki kinyitja neki elszalad a fenébe.

Teljesen logikus és kicsit sem bosszantó. Ilyenkor az ember nem tud mást tenni, mint szitkozódások mellett vissza ballag a helyére. Amint kényelembe helyezzük magunkat, egyből jön az ajtó túloldaláról a már jól ismert panaszos nyávogás. Általában 3-4 alkalom után megunja - ha szerencsénk van - és új elfoglaltságot keres. Krisz amúgy úgy oldja meg a dolgot, hogy a macska után veti magát, elkapja, és jól megszeretgeti. Chaoson teljesen az látszik, hogy utálja ezt, de mi tudjuk hogy imádja. ^^





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése