2014. november 10., hétfő

Ma reggel az a látvány fogadott minket, hogy a szobában lévő kis kuka ki van borítva és a tartalma meg teljesen széttúrva. Véletlenül ebbe a kukába dobtuk ki tegnap este az alutasakos eledel zacskóját, és Chaos minden áron kiakarta guberálni, hátha van benne még valami. 





2014. november 6., csütörtök

Harc az életért - Adri és Chaos találkozása

Most Adri beszámolóját olvashatjátok első találkozásáról Chaossal. Vidám perceket okozott amíg elolvastam, főleg azért, mert tényleg ilyen sunyi a Chaos, hogy mindezt a hátam mögött csinálja. Na de hogy miket? Olvasd el! Érdemes végig olvasni, teljesen felismertem benne a macskámat és a gonoszkodó szokásait. :D


2014. november 3., hétfő

A kirágott zacskó

A mi kis drágaságunk úgy kap enni, hogy napi 1x (max 2x) kap alutasakos kaját, egyébként meg mindig fel van töltve száraztáppal a másik tálkája. Kb 3 napja elfogyott a táp, ezért a megszokottnál több alutasakost kapott, hogy evvel kompenzáljuk a táp hiányát amíg nem veszünk másikat. Ma pótolva lett a dolog, van újra szárazkaja, tiszta happy a macska. Persze nem ez a story lényege az majd most jön: Őkelme nem bírt várni, a pulton lévő zacskót kirágta és úgy nyammogta be szépen a lyukon, amit ő csinált. Miután az elsőből úgy gondolta ennyi elég, áttért a másikra is és hasonló módszerrel azt is megkóstolta. Sajnos a tettenérésről nincs kép, de itt van néhány bizonyíték. =)