2014. november 10., hétfő

Ma reggel az a látvány fogadott minket, hogy a szobában lévő kis kuka ki van borítva és a tartalma meg teljesen széttúrva. Véletlenül ebbe a kukába dobtuk ki tegnap este az alutasakos eledel zacskóját, és Chaos minden áron kiakarta guberálni, hátha van benne még valami. 





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése