Ma reggel az a látvány fogadott minket, hogy a szobában lévő kis kuka ki van borítva és a tartalma meg teljesen széttúrva. Véletlenül ebbe a kukába dobtuk ki tegnap este az alutasakos eledel zacskóját, és Chaos minden áron kiakarta guberálni, hátha van benne még valami.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése