2014. november 10., hétfő

Ma reggel az a látvány fogadott minket, hogy a szobában lévő kis kuka ki van borítva és a tartalma meg teljesen széttúrva. Véletlenül ebbe a kukába dobtuk ki tegnap este az alutasakos eledel zacskóját, és Chaos minden áron kiakarta guberálni, hátha van benne még valami. 





2014. november 6., csütörtök

Harc az életért - Adri és Chaos találkozása

Most Adri beszámolóját olvashatjátok első találkozásáról Chaossal. Vidám perceket okozott amíg elolvastam, főleg azért, mert tényleg ilyen sunyi a Chaos, hogy mindezt a hátam mögött csinálja. Na de hogy miket? Olvasd el! Érdemes végig olvasni, teljesen felismertem benne a macskámat és a gonoszkodó szokásait. :D


2014. november 3., hétfő

A kirágott zacskó

A mi kis drágaságunk úgy kap enni, hogy napi 1x (max 2x) kap alutasakos kaját, egyébként meg mindig fel van töltve száraztáppal a másik tálkája. Kb 3 napja elfogyott a táp, ezért a megszokottnál több alutasakost kapott, hogy evvel kompenzáljuk a táp hiányát amíg nem veszünk másikat. Ma pótolva lett a dolog, van újra szárazkaja, tiszta happy a macska. Persze nem ez a story lényege az majd most jön: Őkelme nem bírt várni, a pulton lévő zacskót kirágta és úgy nyammogta be szépen a lyukon, amit ő csinált. Miután az elsőből úgy gondolta ennyi elég, áttért a másikra is és hasonló módszerrel azt is megkóstolta. Sajnos a tettenérésről nincs kép, de itt van néhány bizonyíték. =)



2014. október 28., kedd

Egy átlagos nap

Ma nem történt semmi érdekes, az egész napot alvással töltötte, amikor meg épp fent volt a Kint játékot játszotta. Az ajtó egyik oldalán sem volt jó neki. Sőt, többször is elfutott a másik irányba egy prümmögő hang kíséretében, amikor kinyitottam neki az ajtót, hogy jöjjön be. Ez nem az első eset, rendszeresen nyávog az ajtó másik oldalán, majd mikor valaki kinyitja neki elszalad a fenébe.

2014. október 27., hétfő

Madár macskatávlatból


Pár hete történt, hogy egyik reggel valami vinnyogó hangra ébredtem, amit nem tudtam hova tenni. Felültem és körbenéztem a szobában, alig láttam valamit, még minden homályos volt. Amikor már végre rendesen láttam észrevettem, hogy Chaos a szoba közepén gubbaszt majd megint hallottam a fura hangot, ami felőle jött. Nem tudtam mi történik, azt hittem valami baja van, de az is eszembe jutott, hogy rosszban sántikál, így rászóltam. A hangos 'Chaos!' után abba maradt a vinnyogás és a macska felkapta a fejét, majd a következő amit láttam hogy valami átrepül a szobán, fel az egyik polcra.