A mi kis drágaságunk úgy kap enni, hogy napi 1x (max 2x) kap alutasakos kaját, egyébként meg mindig fel van töltve száraztáppal a másik tálkája. Kb 3 napja elfogyott a táp, ezért a megszokottnál több alutasakost kapott, hogy evvel kompenzáljuk a táp hiányát amíg nem veszünk másikat. Ma pótolva lett a dolog, van újra szárazkaja, tiszta happy a macska. Persze nem ez a story lényege az majd most jön: Őkelme nem bírt várni, a pulton lévő zacskót kirágta és úgy nyammogta be szépen a lyukon, amit ő csinált. Miután az elsőből úgy gondolta ennyi elég, áttért a másikra is és hasonló módszerrel azt is megkóstolta. Sajnos a tettenérésről nincs kép, de itt van néhány bizonyíték. =)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése